Totem Tabela

Genellikle büyük boyutlu işletmelerin giriş bölümlerinde uygulayacakları büyük boyutlu tabelalar konusunda totem tabela en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Çoğu zaman hastaneler, okullar, benzin istasyonları veya endüstriyel tesislerin giriş noktalarında görebileceğiniz bu uygulama, İzmir kentinde alışveriş merkezleri gibi noktalarda da uygulanmaktadır.

Totem tabela firmamız tarafından şehirlerarası yolculuklar sırasında görülebilecek şekilde yol kenarlarında ve açık alana sahip büyük işletmelerde uygulanan bir sistemdir. Tek bir marka tarafından yapılan bu tabelalarda sadece firma adı ve logosu yer alması tercih edilirken, bazen alışveriş merkezi gibi noktalarda birçok firmanın adı ve logosu birleşerek totem tabela uygulaması yapılmaktadır.

Büyük bir yapıya sahip olduğu için totem tabela üretiminde iskelet açısından ağır metaller ile yüksek bir kullanım elde edilirken, tabela üzerinde oyma harf, branda, kutu harf gibi birçok farklı malzeme ile görseller elde edilebilir. Bu uygulama İzmir genelinde şehir içerisindeki birçok büyük işletmenin tercih ettiği bir sistem olmak ile birlikte maliyet açısından da daha yüksek rakamlar ortaya çıkarmaktadır. Ancak İzmir şehrinde hedef kitleye ulaşmak ve ilgi çekmek açısından seçilebilecek en ideal tabela uygulamalarından birisidir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?