UV Baskı

Onlarca farklı kullanım alanı için tercih edilmesi mümkün olan uv baskı özellikle işletmeler için avantaj oluşturmaktadır. Art Ozalit sayesinde İzmir ilinde bu hizmeti düzenli bir şekilde alan birçok işletme farklı kullanım alanlarında uygulamalar sağlamaktadır. Örneğin, cam üzerinde baskı işlemleri uygulanması gibi hizmetler talep edilmektedir. 

UV baskı aslında tek bir materyale özel olmayıp geniş kapsamda bir baskı teknolojisi olmakla birlikte farklı malzemeler üzerinde uygulanabilir. Örneğin metal, taş, ahşap, cam, vinil branda veya PVC üzerinde bu baskı yapılabilir. Yani İzmir genelinde aklınıza gelen onlarca farklı reklam, tanıtım ve görsel çalışması için farklı malzemeler üzerinde bu baskıyı talep etmeniz mümkündür. 

Firmamız uv baskı gerçekleştirmek açısından öncelikle kullanacağınız alana göre malzeme seçimi yapmanızı talep etmektedir. Örneğin, ahşap üzerinde yapılan bir baskı sayesinde İzmir ilinde bir restoran veya otel işletmesi özel bir görsel kullanım sağlayabilir. Çünkü ahşap üzerinde yapılan bu baskı İzmir ilindeki otellerde zemin kaplaması veya duvar panoları gibi noktalarda kullanılabilir. Metal üzerinde yapılan bir baskı ise dış mekanlarda görsel dekorasyon ve tanıtım için kullanılabilir.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?