Vinil Baskı

PVC kaynaklı bir malzemenin tercih edilmesi ile gerçekleştirilen vinil baskı bugün en çok tercih edilen reklam tanıtım malzemeleri arasında yer almaktadır. Art Ozalit sayesinde İzmir kentinde birçok farklı noktada görebileceğiniz bu ürünlerde, yapışkanlı veya yapışkansız yani branda şeklinde kullanım görülen çeşitler bulunmaktadır. 

Genellikle açık hava reklamcılığı için pankart, branda, poster ve büyük reklam panoları oluşturmak gibi noktalarda vinil baskı çok sık tercih edilmektedir. Çünkü bu kullanım ile birlikte ışıklı, ışıksız, lamine, mat, parlak ve germe usulü vinil baskı ürünleri elde edilmesi mümkün olmaktadır. Bu kullanımlarda özellikle dikkat çekici bir görüntü ortaya çıktığından ve uzun ömürlü kullanım sağlandığından dolayı da yapılan İzmir ilinin istenilen noktasında yapılan reklam çalışması daha nitelikli bir sonuç sunmaktadır. 

Firmamız özellikle grafik tasarım açısından da çok iyi bir çalışma gerçekleştirerek, tanıtım posterleri, ilanlar, billboard baskıları, cephe kaplama brandaları gibi noktalarda sizin için İzmir ilinde hizmet vermektedir. Bu sayede İzmir ilinde istediğiniz noktada ve işletmemizin dış cephesi gibi noktalarda kullanmak üzere bu baskı teknolojisini çok hızlı ve ekonomik bir şekilde talep etmeniz mümkündür.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?