Yönlendirme Levhaları Ve İkaz Levhaları

Bazı işletmelerde gündelik işler sırasında personelin yönlendirilmesi ve dikkat edilmesi gereken noktalarda bilgilendirme sağlayan yönlendirme levhaları bir yandan da yönetmeliklere bağlı olarak kullanılması gereken ayrıntılardır. Endüstriyel tesisler, kamu kurumları veya okullar arasında bulunmak üzere İzmir ilinde yer alan birçok farklı kurumda bu levha ve tabelaların yer alması mecburiyeti vardır.

Yönlendirme levhaları örnek olarak bir fabrika ortamında depo, yangın çıkışı, üretim atölyesi veya bahçe gibi noktalara ulaşan yönleri gösterebilir. İkaz levhaları yangın tehlikeleri, sigara içmenin yasak olduğu alanlar veya elektrik tehlikesi gibi ayrıntıları belirtmek için yine yönlendirme levhaları kategorisinde yer alır. Bu çeşit levhaların tümü Art Ozalit olarak standart bir şekilde ürettiğimiz ve İzmir için işletmelere sunduğumuz ürünler arasında bulunmaktadır.

Firmamız yönlendirme levhaları için dijital baskı teknolojisi sayesinde plexiglass veya PVC gibi malzemeler üzerinde basım ve kesim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu levhalar, İzmir ilinde standart olarak birçok işletmede yerini almaktadır. Bu sayede iş hayatında dikkat edilmesi gereken her noktada gereken önlemlerin alınması ile birlikte acil durumlara karşı da önceden hazırlık yapma avantajı elde edilmektedir.

HEMEN TEKLİF ALIN

   

  Whatsapp
  Tuna
  Tuna
  Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?