Zemin Folyo Baskı

Folyo baskı genellikle cam vitrinler, duvarlar veya dış cephe kaplamaları gibi noktalarda yapışkan özelliği ile kullanılan renkli ve dayanıklı bir tanıtım aracıdır. Ancak aynı teknoloji ile zemin folyo baskı tarzında bir kullanım elde edilmesi de mümkündür. Bugün İzmir ilinde birçok sokakta zemine yapıştırılmış folyolar veya kurumların iç kısmında benzer kullanımlar görebilirsiniz. Bu uygulamaların birçoğunda Art Ozalit olarak firmamızın hizmetleri yer almaktadır. 

Zemin folyo baskı örnek olarak bir spor mağazası içerisinde zeminlerde farklı bölümlere veya kasa gibi bir noktaya yönlendirme için kullanılabilir. Çocuk kreşlerinde zeminde görsellik elde etmek açısından da İzmir ilinde birçok kurumda uygulama tercih edilmektedir. Yani İzmir içerisinde aklınıza gelebilecek birçok farklı noktada market, hastane, güzellik merkezi, alışveriş merkezi veya okullar için bu folyoları talep edebilirsiniz. 

Çoğu zaman merdivenlerde bastığınız her basamakta zemin folyo baskı uygulamalarını görmek özellikle okul ve dershane gibi kurumlarda sıklıkla rastlanan bir durumdur. Bu kapsamda İzmir ilinde bu pratik hizmeti Art Ozalit üzerinden çok uygun rakamlarla almak da mümkün olacaktır.

Hemen Sipariş Ver

    Whatsapp
    Tuna
    Tuna
    Merhaba, Art Ozalit'den Tuna ben.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?